Property Manager - Buenos Aires 65 B

Milano, Italy
 • 3 Bedrooms
 • 2 Bathrooms
 • 5 Guests

The Home

Apartament 4 dhomash ne katin e pare, komod dhe i ndritshem, ne nje zone strategjike te qytetit, i lidhur mire me qendren dhe atraksionet kryesore turistike. Kuzhina është e kompletuar me aksesorë, enë, pjata dhe pajisje: pianurë me induksion, mikrovalë, pjatalarëse, frigorifer/frigorifer dhe furrë. Zona e fjetjes përbëhet nga 3 dhoma gjumi me 2 krevat dopio dhe 1 tek. Apartamenti është vetëm për jo duhanpirës dhe është i pajisur me wifi, televizor, linjë kortezioni, lavatriçe, hekur dhe hekurosje, tharëse flokësh, ashensor dhe kondicioner. Shtëpia është plotësisht në dispozicionin tuaj dhe çdo detaj është projektuar për t’ju mirëpritur në një mjedis të pastër dhe komod, qoftë nëse jeni duke udhëtuar për punë, qoftë duke kaluar për të vizituar qytetin. Kujdes, jeni të mirëpritur. City Tax: € 4,50 per person per night to pay at check-in for a maximum of 14 nights
. Extra: AIR CONDITIONING Free of charge , CRIB Free of charge (upon...

Have questions about this home?

Home Features


Enjoy the comforts of home and beyond with these distinctive features.

Air Conditioning

Heating

Bathtub

Patio/Balcony

Pets Allowed

Building Elevator

Free Parking

Concierge Services

Waterfront

Pool

In-person Check-in

Kids Amenities

All Stays Include

We believe certain amenities should be standard. Every home comes outfitted with these best-in-class essentials for a worry-free stay.

24/7 Support
Professional Cleaning
High-Speed WiFi
Kitchen Essentials
Starter Kit of Bathroom Amenities
Premium Linens and Towels
Television

Home Details


Beds & Bath

Review bedroom arrangements to make sure each is right for you. Full and half bathrooms are shown as one total.

Bedroom 1
1 Double Bed
Bedroom 2
1 Double Bed
Bedroom 3
1 Single Bed
Bathrooms
2

Attributes

Pets Allowed

Elevator


Amenities

Stove

Hair Dryer

Microwave

Heating

Iron

Cable/satellite

Oven

Washer In Home

Air Conditioning: Central

Baby Crib

Refrigerator

Dishwasher


The Neighborhood

Let’s try that again.

We’re having trouble connecting to Google Maps. Please try refreshing your browser or trying your search again.

Things To Know

Check-in:3:00PM
Check-out:11:00AM

Payment and Cancellation - 14 Day Policy

Grace Period:

 • Guests may cancel for free provided that: (1) reservation is canceled within 48-hours of reservation request, and (2) reservation request was made 11 days before arrival.

Payment Policy:

 • 14 days or less prior to arrival: Guests pay 100% at time of reservation.
 • More than 14 days before arrival: Guests pay 50% at time of reservation, the remaining 50% will be charged 14 days prior to arrival.
 • For guests paying with Points or Cash & Points: 100% of payment of both Cash & Points will be deducted at time of reservation, once booking is verified within 48 hours.

Cancellation Policy:

 • 14 days or less prior to arrival: No refund issued, unless ‘Grace Period’ applies.
 • More than 14 days before arrival: 100% refund.

House Rules

 • Smoking not allowed.
Property ID:D-40072462
  From
  121
  EUR/night
  Before you leave, please share your feedback!